PREMIUM KLASĖS AUTO KILIMĖLIAI

NEPRIEKAIŠTINGA IŠVAIZDA – UNIKALUS DIZAINAS

    Lietuvoje prekiaujama įvairiais automobilių kilimėliais. Tai tekstiliniai ir guminiai, vietinės gamybos, bei atvežtiniai. Tačiau PREMIUM klasės gaminių praktiškai nėra. Visi Lietuvos automobilinių kilimėlių gamintojai siūlo vienodą audinį ir vaizdą visiems modeliams – nuo bebaigiančio dienas senutėlio kledaro iki prabangaus visureigio. Esame pasirengę tai ištaisyti. Pagal jūsų pageidavimą ir automobilio salono spalvą bus parinkta kokybiška, patikimo Vokietijos gamintojo EKO oda ir dekoruojančių siūlų spalva. Pageidaujant išsiuvinėsime automobilio markės, modelio ženklus, ar kitą jums reikalinga info. Pvz.: ĮMONĖS LOGOTIPAS, VARDAS, VALST. NR. DOMENO ADRESAS ir t.t.

ORIGINALI DOVANA

    Šiuos, prabangios išvaizdos gaminius galima panaudoti ir kaip dovaną. Kiekvienas, labiau prižiūrintis automobilį ir teikiantis jam šiek tiek dėmesio, bus patenkintas gavęs šiuos išskirtinės išvaizdos gaminius. Jei dar užsakysite juos individualizuotus, su siuvinėta atributika arba vardais, būsite originalus. Blogoji pusė ta, kad juos negalima užsakyti rytojui… Geras dovanas reikia planuoti iš anksto ;).

 

VERTA INVESTUOTI NET PARDUODANT

 Daugumoje atveju, kai parduodamas pakankamai prabangus automobilis, iš jo išimami jau susidėvėję paprasti originalūs kilimėliai ir įdedami pigiai atrodantys tekstiliniai arba dar „geriau“ guminiai. Tai yra savaime suprantama, nes individualizuotų ir prabangiai atrodančių gaminių beveik nėra. O nėra, dėl vienos labai paprastos priežasties – niekas nenori investuoti daug laiko į rankų darbą, siuvinėjimą ir kitus dalykus… Visi orientuojasi į pigiausią, masinį gamybos procesą. Patikėkite, perkant brangiai kainuojantį automobilį, labai malonu pamatyti, kad viskas yra aukščiausio lygio.

EKSPLOTACIJA & PRIEŽIŪRA

    Be jokios abejonės, jie nebus tokie atsparūs atmosferos poveikiams kaip guminiai ir ant jų purvas matysis labiau nei ant tekstilinių (veltinio), bet jie iš esmės yra skirti ne statybininkų ir fermerių automobiliams. Tiesiog, turėdami šiuos auto kilimėlius patys norėsite tankiau išsivalyti, o tai daryti labai paprasta. Skirtingai nei tekstilinį, iš kurio reikia stipriai siurbliuoti giliai įsiskverbusį smėlį juos pakanka nuvalyti dregna šluoste ir viskas, jei ištepti stipriau, šluostė gali būti muiluota. Esant šlapiems orams rekomenduojame naudoti batų apsaugos priemones su nano dalelėmis, vasaros metu dirbtinės odos priežiūros priemones su silikoniniu padengimu.

 car mats, car carpet, leather mats


 

PRIE MŪSŲ ARKLIDŽIŲ SUSTOJA ŠIE ŽIRGAI...