CARTUBAS_juosta_fanams

NUSTEBINK DRAUGUS VISIŠKA NAUJOVE!

    Tai visiškai nauja, mūsų 2016m. sukurta idėja. Cilindro formos 50x20cm auto-fano pagalvėlė su individualiai užsakomu dizainu ir formą išsaugančiu užpildu. Eksponuojamu atveju yra pasiūtas cartub’as „Volkswagen 4motion“ gerbėjai Jūratei, tačiau galimos labai įvairios dizaino variacijos. Tai gali būti nebūtinai automobilinė tema. Galima užsakyti profesijų, pvz. (gydytojo, policininko, lakūno ir t.t.) paskirčiai arba pomėgiui (žvejo, medžiotojo, drifterio ar baikerio…). Kiekvienam atvejui kuriamas unikalus dizainas. Cartub’as – viena originaliausių ir labiausiai individualumą pabrėžiančių dovanų, nes žinodami žmogaus pomėgius, profesiją arba mėgstamą veiklą dovanosite jam malonius jausmus keliančią dovaną. Galimas cartubų serijos užsakymas, pvz. įmonės darbuotojams paskatinti (siuvama serija, įmonės veiklą pristatančių gaminių + įmonės logotipas, darbuotojo vardas ir t.t.) Naudojamos įvairios medžiagos – natūralios, sintetinės ir įvairios odos bei smulkios dekoravimo detalės iš plastiko, geležies, medžio, stiklo ir t.t.

KAIP UŽSAKYTI CARTUB’Ą?

    Susisiekiate pateiktu el. paštu ir pagal pomėgius arba veiklos sritį užsakote cartub’o dizainą. Mes piešiame eskizą ir siunčiame Jums derinti. Jei variantas tinkamas, siunčiame Jums sąskaitą, po kurios apmokėjimo vyksta cartub’o gamyba. Pagaminus jis išsiunčiamas Jūsų nurodytu adresu, arba susitariame dėl kito pristatymo būdo. Pristatymas skaičiuojamas pagal Lietuvos pašto įkainius.

 CARTUBAS_juosta_pastas

VISAS TAVO SVAJONIŲ DIZAINAS TILPS Į VIENĄ

MINKŠTĄ AUTO AKSESUARĄ – CARTUB’Ą!

Siunčiame į šias šalis – Lietuva, Latvija, Estija, Belgija, Čekija, Danija, Graikija, Islandija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kroatija, Lenkija, Nyderlandai, Norvegija, Slovakija, Suomija, Švedija, Šveicarija, Vokietija ir Prancūzija.

Dėkojame Jums, kad užsakote mūsų aksesuarus.