draudimas_AUTOPASLAUGOS_draud

VISŲ RŪŠIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ DRAUDIMAI EL. PAŠTU, GERIAUSIAS KAINOS IR PARINKTOS DRAUDIMO BENDROVĖS ĮVERTINIMAS. GREITAS IR KOKYBIŠKAS APTARNAVIMAS. DRAUDIMO LIUDIJIMŲ SIUNTIMAS KLIENTO NURODYTU EL. PAŠTU.
f47cc48dd15c2d98fd8f0cfb8d714ccbx

    Tai labai PAPRASTA – užpildykite žemiau pateiktą privalomojo draudimo užklausą ir el. paštu gausite palankiausią pasiūlymo variantą. Laukelyje „draudimo aprašymas“ įrašykite automobilio markę ir modelį, kokiam laikotarpiui norite drausti, žalios kortos poreikį, KASKO poreikį ir jauniausio vairuotojo, kuris naudosis šiuo automobiliu amžių. Galite pridėti kitus pageidavimus ir pasiūlymus. Esant netikslumams, susisieksime Jūsų nurodytais kontaktais. Duomenų tvarkymas ir naudojimas patikimose rankose – UADBB „INSURANCE BROKERS GROUP”

PILDYKITE DRAUDIMO UŽKLAUSĄ.

* tiksliai užpildykite šias eilutes.

 

    Ši forma skirta tik draudimo užklausimui, jei norite pasinaudoti kitomis autopaslaugos.com teikiamomis paslaugomis arba parduodamomis prekėmis, pasirinkite vieną iš nuorodų žemiau. Ten pateiktais kontaktais susisiekite jums rūpimais klausimais. Ačiū, kad pasirenkate mus.

auto_dalys_juosta

KNOPKE_servisas  KNOPKE_cartubas